Rautalammin Pakariset ry:n hallitus 2018 - 2020

Puheenjohtaja Helena Pakarinen, Tohmajärvi

050 388 0011

helena.pakarinen@pp1.inet.fi

 

Sihteeri Arja Pakarinen

040 551 1535

arja.pakarinen@pp1.inet.fi

 

Varapuheenjohtaja Teemu Pakarinen, Konnevesi

050 544 6457

teemu.pakarinen@pellervo.fi

 

Jäsenrekisteri Kati Vähäsarja, Kuopio

050 365 5755

kati@vahasarja.fi

 

Tuotemyynti Tarja Hämäläinen, Rautalampi

040 7709654

tarja.ham@gmail.com


Kimmo Kokkonen, Laukaa

040 418 7007

kokkonen.kimmo@gmail.com

 

Senja Hallivuori, Rautalampi

040 770 1786

senja.hallivuori@dnainternet.net
 

Kari Pakarinen, Kuopio

044 0574094

kariaulis@gmail.com

 

Anja Kanninen, Rautalampi

040 7401528

anja.kanninen@outlook.com

 

Sukututkija Arja Pakarinen, Jyväskylä

040 551 1535

arja.pakarinen@pp1.inet.fi